TOP
playstation-5-slim-ps5-game-console
playstation-5-slim-ps5-game-console

Sony PlayStation 5 Slim – Spēļu konsole

501,00 

PlayStation 5 Slim konsole apvieno jaudīgu spēļu veiktspēju ar stilīgu, plānāku dizainu, padarot to par lielisku papildinājumu jebkurai spēļu iekārtai. Ar integrētu I/O un vienmērīgu spēļu pieredzi līdz pat 120 kadriem sekundē, tā ir lieliska izvēle spēlētājiem, kuri meklē kvalitāti un ātrumu. HDR tehnoloģija un DualSense® bezvadu kontroliera haptic atgriezeniskā saite nodrošina neaizmirstamu spēļu pieredzi, savukārt atgriezeniskā saderība nozīmē, ka jūsu vecās izlases netiks nespēlētas.

• Slaids dizains;
• Integrēta I/O;
• 120 kadri/s;
• HDR tehnoloģija;
• Haptic Feedback;
• Atgriezeniskā saderība.

Plānāks dizains
PS5 apvieno izcilu spēļu veiktspēju ar elegantu un racionalizētu dizainu, kas nemanāmi iekļaujas katra spēlētāja dzīves telpā.

Integrēta I/O
Meistarīgā sistēmu integrācija PS5 konsolē, ļauj zibenīgi straumēt datus tieši no SSD, paverot jaunas bezprecedenta iespējas spēļu radīšanas mākslā.

Līdz 120 kadriem sekundē
Uzlabojiet savu spēļu pieredzi ar vienmērīgu darbību, jo spēles, kas atbalsta 120 Hz izvadi, var paspīdēt ar darbību līdz pat 120 kadriem sekundē, piešķirot 4K displejiem izcilu spilgtumu un detalizāciju.

HDR tehnoloģija
PS5 spēles, kas atbalsta HDR tehnoloģiju, izceļas ar nepārspējamu krāsu bagātību un kontrastu, padarot spēļu pasauli vēl spilgtāku kā jebkad agrāk.

Haptic Feedback
DualSense® bezvadu kontroliera haptiskā atgriezeniskā saite atdzīvina ikvienu darbību, katrā PS5 spēlē, tieši jūsu rokās, nodrošinot bagātīgu un dinamisku atgriezenisko saiti ar katru spēļu kustību.

Atgriezeniskā saderība
Izbaudiet vairāku paaudžu vienotību ar PS5, kas ir saderīgs ar tūkstošiem PS4 spēļu, piešķirot tām jaunu dzīvi ar spēļu uzlabošanas priekšrocībām, palielinātu kadru ātrumu un vēl patīkamāku spēļu pieredzi.

atmiņas apjoms

1000 GB

atmiņas tips

SSD

nesēju atbalsts

Blu-Ray, DVD

multimediju straumēšana

HDR atbalsts

LAN (RJ45)

10/100/1000

WiFi

HDMI

USB-A 3.0

USB-C

ražotājs

Sony

krāsa

balta

Piegāde

Veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā, klienti var izvēlēties starp vairākiem piegādes veidiem.

Ja zemāk neatrodat vēlamo, droši sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast Jums piemērotāko piegādes veidu.

Jautājumu gadījumā sūtiet vēstuli uz e-pasta adresi info@areaal.lv.

Pasūtījums tiks piegādāts pakomātā 3-7 darba dienu laikā.
Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām var atrast  https://www.dpd.com/lv/lv/sanemsana/pickup-tikls/pickup-punktu-saraksts/

Pasūtījums tiks piegādāts pakomātā 3-7 darbdienu laikā.
Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām var atrast  https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas

Kurjera pakalpojumu sniedz VENIPAK. Pasūtījums tiks nosūtīts 3-7 darba dienu laikā uz klienta norādīto adresi.

Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes vietas un no preču kopējā svara:

Pasūtījuma svars≤10kg≤15kg≤20kg≤30kg≤50kg≤100kg≤200kg
Latvija7,99€8,99€9,99€10,99€16,99€22,99€32,99€


ESTO NOMAKSA – ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz norēķinies pa daļām!

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

✔  Procentu likme sākot no 0%
✔  Līguma maksa no 0 eiro
✔  Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro, gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro. Pirms līguma noslēgšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu. ESTO nomaksa pakalpojumu piedāvā un regulē ESTO LV AS.

KAS IR ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv

Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz info@esto.lv vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.
Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro – ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!
✔  Bez papildu maksas
✔  Vienkārši – trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā
✔  Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī
 
Pievieno produktus iepirkumu grozā vismaz 50 EUR vērtībā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājuma metodi izvēlies “ESTO 3” un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO 3 – maksājumu metode ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem. Akciju “Mēs pielīdzināmies zemākajai cenai”, “120 izmēģinājuma naktis” un Neierobežotās preču atgriešanas akcijas priekšrocības nevar izmantot pirkumiem, kuriem norēķināšanās par preci veikta ar līzinga starpniecību.
 
Piemērs: aizdevuma summa 150 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 3 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 0EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 eiro, gada procentu likme 0% ikmēneša maksājums 50 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 150 eiro.
 
KAS IR ESTO?
ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.
 
Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv
Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz info@esto.lv vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.