TOP
Philips HX9992/11
51doWraIr0L._AC_SL1500_
51hzkN5CTvL._AC_SL1500_
61lOY3ja2QL._AC_SL1500_

Philips HX9992/11 Sonicare 9900 Prestige SenseIQ, ceļojumu futrālis, zelta

262,00 

Jums pielāgota īpaša kopšana

Sonicare 9900 Prestige ar SenseIQ tehnoloģiju ir Philips attīstītākā elektriskā zobu birste. Tā pastiprina Philips pierādīto Sonic tehnoloģiju ar intelektu, kas jūt un pielāgojas, sniedzot visaptverošu kopšanu, lai tīrīšana vienmēr būtu lieliska.

SenseIQ sajūt, adaptējas un parūpējas

Kamēr tīrāt zobus, SenseIQ tehnoloģija sajūt spiedienu, kustību, tīrīto zonu un daudz ko citu līdz 100 reizēm sekundē. Pēc tam tā pielāgo intensitāti, ja spiežat pārāk spēcīgi. SenseIQ tehnoloģijas intelekts likvidē neskaidrības par zobu tīrīšanas režīmiem, tādēļ varat pastāvīgi baudīt patīkamu kopšanu un labāku tīrīšanu.

All-in-One zobu birstes uzgalis vispusīgai kopšanai

Tīriet bez kompromisiem ar A3 Premium All-in-One zobu birstes uzgali. Mūsu visu laiku labākās birstes uzgalim ir leņķī izvietoti sari, kas palīdz likvidēt līdz 20 reizēm vairāk aplikuma pat grūti aizsniedzamās vietā.* Trīsstūra formas saru gali likvidē līdz 100 % vairāk plankumu mazāk nekā divās dienās.*** Turklāt garie sari sniedz dziļu smaganu tīrīšanu, gādājot, ka tās kļūst līdz 15 reizēm veselīgākas vien divu nedēļu laikā.** Tas viss, pat nemainot birstes uzgaļus. Vai zinājāt, ka birstes uzgaļi pēc trīs mēnešiem lietošanas kļūst mazāk efektīvi? Mūsu BrushSync™ jums var atgādināt, kad tuvojas laiks tos nomainīt.

Personalizēti padomi no Philips Sonicare lietotnes

Philips Sonicare lietotnes darbību nodrošina mākslīgais intelekts, un tā lieliski sadarbojas ar zobu birsti. Izmantojiet to zobu tīrīšanai un iegūstiet padomus par spiedienu, kustību, tīrīto zonu, tīrīšanas ilgumu un biežumu reāllaikā. Skatiet dienas, nedēļas, mēneša un gada progresa atskaites. Iegūstiet personalizētus ieteikumus un darbības, ko veikt, lai panāktu labāku zobu tīrīšanu. Tajā pašā laikā automātiskā sinhronizācija nodrošina, ka lietotne saņem jaunākos zobu tīrīšanas datus pat tad, ja lietotne tīrīšanas laikā neatrodas jums blakus.

Sajūt jūsu tīrīšanas veidu

Kamēr tīrāt, Philips Sonicare 9900 Prestige izmanto sensorus, lai noteiktu izmanto spiedienu, tīrīšanas kustības un tīrīto zonu – līdz 100 reizēm sekundē. Sensori seko arī tam, cik ilgi un cik bieži tīrāt zobus.

Pielāgojas jūsu vajadzībām reāllaikā, ja tīrot pārmērīgi spiežat

Vairums cilvēku, tīrot zobus, piemēro pārāk lielu spiedienu. Tādēļ mūsu zobu birste automātiski pielāgo intensitāti, ja spiežat pārāk stipri. Un, izmantojot bezmaksas Philips Sonicare lietotni, varat baudīt jums īpaši pielāgotus padomus un ieteikumus, lai uzlabotu zobu tīrīšanu.

Intuitīvi gādā par zobiem un smaganām

Philips Sonicare 9900 Prestige ir izstrādāta, domājot par jums. Tās modernā tehnoloģija ir tik ļoti jums pieskaņota un tās lietošana ir tik viegla, ka nemaz to nepamanīsiet. Par laimi, rezultāti sevi apliecina.

Zobu tīrīšana ar Sonic tehnoloģiju: efektīvas tīrīšanas meistarklase

Notīriet aplikumu ar Sonic tehnoloģiju – mūsu augstākais kritērijs efektīvai un saudzīgai tīrīšanai. Kamēr tīrāt zobus, līdz pat 62 000 saru kustību un dinamiskas, plūstošas darbības palīdz iztīrīt pat grūti aizsniedzamas vietas, gādājot par izteiktu tīrības un svaiguma sajūtu mutē.

Reāllaika atskaite par zobu tīrīšanu

To, vai tīrāt ar pārmērīgu spiedienu vai drīzāk beržat, nevis tīrāt, var arī nepamanīt, bet zobu birste ievēros gan. Birstes roktura galā esošais gaismas aplis atgādinās samazināt spiedienu vai beršanas kustību.

Prestige ceļojumu futrālis ar USB līdzņemšanai, lai arī kurp jūs dotos

Eleganto un kompakto ceļojumu futrāli var viegli ielikt jebkurā somā, lai baudītu ērtības, kamēr atrodaties ārpus mājām. Izturīgais futrālis ir pārklāts ar mīkstu, vegānisku ādu. Papildu ērtībām tam ir iebūvēta USB-C pieslēgvieta un USB uzlādes kabelis, tādēļ zobu birsti varat uzlādēt, neizņemot no futrāļa.

Viegla uzlāde ar minimālisma stila statīvu un pamatni

Ja pienācis laiks zobu birsti uzlādēt, vienkārši novietojiet to uz uzlādes pamatnes. Lieliski piemērota, lai apbrīnotu zobu birstes eleganto, moderno dizainu.

Svars0,67 kg
Dimensijas24,60 × 7,40 × 16,90 cm
režīmu skaits

5

ātrumu skaits

3

rokturu skaits komplektā

1

kustību skaits (min)

62000

spiediena sensors

taimeris

birstes galvas noteikšana

sukas galviņas nomaiņas atgādinājums

bērniem draudzīgs dizains

Bluetooth

saderība ar ierīcēm

Android, iOS

iekļauto birstes galviņu skaits

1

enerģijas padeve

akumulators

akumulatora darbības laiks līdz

14 dienas

akumulatora līmeņa indikators

ražotājs

Philips

iekļauti lādētāji

bezvadu lādētājs, lādēšanas maciņš

krāsa

zeltaini

Piegāde

Veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā, klienti var izvēlēties starp vairākiem piegādes veidiem.

Ja zemāk neatrodat vēlamo, droši sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast Jums piemērotāko piegādes veidu.

Jautājumu gadījumā sūtiet vēstuli uz e-pasta adresi info@areaal.lv.

 

Pasūtījums tiks piegādāts pakomātā 3-7 darba dienu laikā.
Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām var atrast  https://www.dpd.com/lv/lv/sanemsana/pickup-tikls/pickup-punktu-saraksts/

Pasūtījums tiks piegādāts pakomātā 3-7 darbdienu laikā.
Vairāk informācijas par pakomātiem un to atrašanās vietām var atrast  https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas

Kurjera pakalpojumu sniedz VENIPAK. Pasūtījums tiks nosūtīts 3-7 darba dienu laikā uz klienta norādīto adresi.

Iegādājieties preci nomaksā un veiciet apmaksu pa daļām. Nomaksu var izmantot gan mazākiem, gan lielākiem pirkumiem. Ikmēneša maksājuma apmēru un atmaksas termiņu varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Šis ir izdevīgs, vienkāršs un ērts variants, lai preci iegādātos uzreiz.

Inbank nomaksa

Sadarbībā ar Inbank, Areaal.lv saviem klientiem piedāvā ātru un ērtu nomaksu.

Atbilde uz nomaksas pieprasījumu tiek saņemta nekavējoties un līgumu var digitāli parakstīt, izmantojot ID karti, Smart-ID vai 1 centa identifikācijas maksājumu.

Nosacījumi preču iegādei nomaksā:

 • Pirkuma summa: 100 – 10 000 EUR
 • Klients var būt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis vai arī ārvalstu pilsonis, kuram ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā;
 • Pirmā iemaksa ir 0%, ja preces cena nepārsniedz 1400eur; Ja cena ir 1400 EUR un vairāk, tad jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā
 • Aizdevuma termiņš: 3 – 72 mēneši
 • Procentu likme 11.9%
 • Noformēšanas maksa: 10 EUR
 • Ikmēneša apkalpošanas maksa: 0.9 EUR/mēnesī

Reprezentatīvs piemērs: Aizdevuma summa- 500EUR, Aizdevuma termiņš – 24 mēneši, procentu likme 11.9%, noformēšanas maksa – 10EUR, ikmēneša apkalpošanas maksa 0,90EUR/mēnesī, kopējā atmaksājamā summa – 596.27EUR, gada procentu likme (GPL) – 19.28%.

Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir SIA Inbank Latvia (Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048
Latvija, www.inbank.lv, tel. +371 66 939 00).
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi – samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50